Dynamiczna.pl jest sklepem internetowym stworzonym z myślą o Klientach, którzy tak jak my kochają piękną bieliznę.

Prezentowana przez nas oferta to bogaty asortyment bielizny, odzieży, dodatków bieliźnianych oraz wyrobów pończoszniczych. Jej atrakcyjność zawdzięczamy współpracy z ponad 50-cioma uznanymi polskimi producentami.

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, naszą stronę internetową skonstruowaliśmy w oparciu o najnowsze rozwiązania tak, aby każdy Klient mógł łatwo odnaleźć interesujący go produkt. Panie z pewnością zainteresuje oferowana przez nas bielizna/odzież na każdą kieszeń, jak również okazję i figurę. Panów zapraszamy do specjalnie dla nich poświęconego działu MĘŻCZYZNA z bielizną i odzieżą sportową. Nie zapominając o naszych najmłodszych Klientach wzbogaciliśmy asortyment o oryginalne i licencjonowane produkty z najpopularniejszymi bohaterami bajkowymi. Produkty te wyróżniają się barwną kolorystyką, wysoką jakością wykonania, a także różnorodnością: pościele, poduszeczki, poszewki, koce i ręczniki.

Naszym głównym atutem jest młody i dynamiczny zespół złożony ze specjalistów, dzięki któremu osiągnęliśmy profesjonalizm w obsłudze zorientowanej na zaspokojenie Państwa potrzeb.

Istniejemy od 2007 roku i zaufało nam już tysiące Klientów.

Funkcjonujemy i rozwijamy się dzięki Tobie a przede wszystkim dla Ciebie.

 

www.dynamiczna.pl

 

FIRMY ZAŁOŻYCIELSKIE

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej - Działanie I.4 Promocja i Współpraca w ramach projektu
„Rozwój kooperacji firm z branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej”  www.polskawschodnia.gov.pl

Copyright © 2010 Podlaski Klaster Bielizny

Projekt, CMS, Hosting - Maxus Net Comunications