Podlaski Klaster Bielizny na Targach w Paryżu

29.01.201312:16

Marlena

W dniach 19-21 stycznia 2013r. firmy będące członkami Podlaskiego Klastra Bielizny po raz kolejny zaprezentowały swoje najnowsze kolekcje bielizny na targach Salon International de la Lingerie w Paryżu.

Udział podlaskich firm na targach bielizny w Paryżu powoli staję się już tradycją, co nas bardzo cieszy, gdyż za każdym razem stajemy się coraz bardziej rozpoznawalni. Zimowa edycja targów paryskich poświęcona jest szczególnie bieliźnie, podczas gdy letnia edycja - Mode City, na której dotychczas firmy Podlaskiego Klastra Bielizny się prezentowały, gości także producentów kostiumów kąpielowych. Targi Salon International de la Lingerie 2013 były wyjątkowe także ze względu na 50-tą rocznicę ich istnienia. Zimowa aranżacja Pokazu Głównego była bardzo interesująca, a nasze modele bielizny obecne na tym pokazie idealnie wpasowały się w ten klimat. Będąc kolejny raz uczestnikami targów w Paryżu budujemy nasza pozycję wśród światowych marek i dzięki temu zdobywamy kolejnych odbiorców z całego świata.

 

Wyjazd został zorganizowany przez PAIiIZ S.A. w ramach Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej,Działanie I.4 Promocja i Współpraca. (PAIiIZ)

 

Zobacz jak komentowany był wyjazd:

Firmy z Podlaskiego Klastra Bielizny na targach bielizny w Paryżu

Białostocka bielizna podbija Francję. Modelki na paryskim wybiegu

 

 

FIRMY ZAŁOŻYCIELSKIE

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej - Działanie I.4 Promocja i Współpraca w ramach projektu
„Rozwój kooperacji firm z branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej”  www.polskawschodnia.gov.pl

Copyright © 2010 Podlaski Klaster Bielizny

Projekt, CMS, Hosting - Maxus Net Comunications