miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

 

Firma Mat to firma rodzinna. Istnieje od 1995 r. Przemawia za nią doświadczenie, rodzinne tradycje, wsparte świeżymi pomysłami młodego pokolenia. Jesteśmy  firmą zatrudniającą ponad 60 osób. W roku 2003 wybudowaliśmy własny budynek produkcyjny,  w którym obecnie mieści się firma. Prężnie działamy na rynku polskim, o czym świadczy  niesłabnące zainteresowanie bielizną naszej marki, przy stale rosnącej konkurencji.

Odnosimy także sukcesy na rynkach zagranicznych, dorównując zachodnim markom bieliźniarskim. Naszą bieliznę polubiły m.in. Włoszki,  Francuzki, Greczynki, Niemki, Rosjanki i Czeszki. Wysoka jakość i komfort to nasz znak rozpoznawczy. Nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowany personel dają gwarancję wysokiej jakości, co potwierdzają liczne certyfikaty i dyplomy: jak IQNET i Certyfikat Systemu Jakości ISO, Dyplom dla Pracodawcy – Organizator Pracy Bezpiecznej.

Nasza produkcja ukierunkowana jest na zaspokajanie potrzeb Klientek. To one są dla nas najważniejsze. Dlatego w swojej ofercie posiadamy biustonosze typu push up, szeroki wybór modeli dla Pań o dużym biuście, jak również wyrafinowane gorsety i biustonosze „pod kreacje wieczorowe”. Skupiając się na komforcie i użyteczności produktu nie zapominamy o modnym wzornictwie. Nasi projektanci cały czas śledzą trendy na rynku bieliźniarskim i odzieżowym, byśmy mogli zaoferować Klientkom produkt najwyższej jakości, a jednocześnie modny. W związku z tym, przygotowujemy corocznie dwie kolekcje sezonowe: wiosna-lato i jesień-zima oraz kolekcję bazową.

Uczestniczymy w największych imprezach związanych z branżą: targi w Lyonie, Paryżu, Szanghaju.

Jesteśmy otwarci na  nowe rozwiązania zarówno z zakresu technologii, innowacji produkcji,  zarządzania. Stale rozwijamy sieć dystrybucji w Polsce i za granicą. Staramy się, by nasi Klienci byli zawsze w pełni zadowolonymi z naszej bielizny.

www.mat.bialystok.pl

sklep internetowy: www.tiffanie.pl

 

 

FIRMY ZAŁOŻYCIELSKIE

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej - Działanie I.4 Promocja i Współpraca w ramach projektu
„Rozwój kooperacji firm z branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej”  www.polskawschodnia.gov.pl

Copyright © 2010 Podlaski Klaster Bielizny

Projekt, CMS, Hosting - Maxus Net Comunications