Firma „ Kostar” powstała w styczniu 1989 r. i miała na celu zaspokojenie potrzeb Polek na bieliznę wysokiej jakości. Od początku  działalności  w swej ofercie posiada: biustonosze typu push-up i miękkie, figi, stringi, body, gorsety, podwiązki. Wszystkie modele produkowane są w szerokiej gamie rozmiarów( od miseczki A do H) i kolorów. Właściciele firmy chcą mieć pewność, że klientki mają możliwość łatwego komponowania swego dessous zgodnie z własnymi upodobaniami.

Do produkcji wyrobów używane są  materiały markowych producentów z Francji, Szwajcarii, Włoch, Niemiec, i Austrii, zgodne z aktualnymi trendami światowej mody.

Wykwalifikowana załoga, komputerowy system przygotowania produkcji, laserowe krojenie koronek, nowoczesny park maszynowy, perfekcyjne wykonanie , dobra logistyka sprzedaży - to atrybuty  firmy Kostar. Gwarantują one wysoki poziom jakości i profesjonalną obsługę. Wyżej wymienione cechy pozwoliły firmie na zdobycie: Certyfikatu Najlepsza Polska Jakość, Certyfikatu Przyjazny dla Człowieka i Euro Certyfikatu 2007.

Kostar to dziś firma ze świata mody w pełnym tego słowa znaczeniu. Zatrudnia własny zespół projektantów dzięki czemu wzory i kolorystyka proponowana przez firmę są idealne z punktu widzenia aktualnych trendów mody w bieliźniarstwie.

Tworząc nowe kolekcje projektanci mają  na uwadze komfort i wygodę  Klientek , ich elegancję oraz  piękno i niepowtarzalność wzorów.

www.kostar.com.pl

 

 

FIRMY ZAŁOŻYCIELSKIE

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej - Działanie I.4 Promocja i Współpraca w ramach projektu
„Rozwój kooperacji firm z branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej”  www.polskawschodnia.gov.pl

Copyright © 2010 Podlaski Klaster Bielizny

Projekt, CMS, Hosting - Maxus Net Comunications