miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

Firma KONTRI Sp. z o.o. jest liderem sprzedaży  w branży e-biznes i specjalizuje się w innowacyjnej dystrybucji bielizny.

Obecnie KONTRI jest na etapie wdrażania zaawansowanej technologicznie, nowatorskiej platformy e-commerce. Platforma ma za zadanie integrację produkcji, hurtu, detalu i ostatecznego konsumenta.

Jako hurtownia KONTRI współpracuje z krajowymi i zagranicznymi podmiotami gospodarczymi. Jej odbiorcami są głównie portale internetowe oraz sklepy stacjonarne z całego kraju. Hurtownia  współpracuje również  z firmami z Anglii, Niemiec, Danii, Portugalii, Włoch Holandii oraz Ukrainą i Białorusią. Stawiając sobie za cel dynamiczny rozwój i dalszą ekspansję prowadzi także  rozmowy handlowe  z innymi partnerami zagranicznymi. Firma współpracuje również z ogromną liczbą producentów bielizny z całego kraju (około 40 dostawców) między innymi takich marek jak: Ava, Axami, Kinga Kostar, Mat, Gaia, Gracya, Gorteks i wiele innych.

Firma KONTRI jest również w trakcie przygotowywania usługi franchisingowej polegającej między innymi na udostępnianiu innym sklepom internetowym swojej bazy towarowej. Franszyzobiorcy otrzymują także sklep internetowy z wyjątkową i niepowtarzalną grafiką. Potencjalni klienci będą mogli prowadzić sklep internetowy korzystając z administracji i stanów magazynowych firmy. Korzyścią takiego rozwiązania jest gwarancja dostępności produktów prezentowanych w sklepach oraz możliwość korzystania z fachowej porady wyspecjalizowanych informatyków.

Od kwietnia 2008 roku posiada również swój sklep stacjonarny na ulicy Białówny 6/7 w Białymstoku stworzony przede wszystkim dla umożliwienia klientom bardziej komfortowych warunków odbiorów osobistych. Wychodząc naprzeciw klientom planowane jest również utworzenie sieci takich punktów w całej Polsce.

Historia firmy
Firma KONTRI powstała 01.06.2006 roku jako internetowy sklep zajmujący się dystrybucją bielizny w ofercie wyprzedażowej. Z czasem jednak zachęcona szybkim rozwojem firmy i wzrostem zainteresowania ze strony klientów rozszerzyła swoją działalność.  Obecnie po dwóch latach działalności posiada w ofercie bogaty wybór zarówno końcówek kolekcji jak i oferty bieżącej. Zespół KONTRI składa się z 20 osobowej grupy  wszechstronnie wykształconych pracowników.

KONTRI posiada w swojej bazie 70 tysięcy zarejestrowanych klientów detalicznych, ponad 1000 podmiotów gospodarczych z którymi prowadzi obrót hurtowy oraz 200 podmiotów gospodarczych z zagranicy.

Sklep internetowy www.kontri.pl powstał z myślą o wygodzie i zaspokojeniu potrzeb klientów. Jest jednym z największych sklepów internetowych funkcjonujących w Polsce. Firma dysponuje profesjonalnym zapleczem informatycznym oraz gwarantuje bezpieczeństwo transakcji internetowych i ochronę danych osobowych klientów. Sklep internetowy www.kontri.pl posiada w swojej ofercie bogaty asortyment bielizny oraz rajstop renomowanych producentów. Równocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, stale powiększa swój asortyment.

www.kontri.pl

 

 

FIRMY ZAŁOŻYCIELSKIE

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej - Działanie I.4 Promocja i Współpraca w ramach projektu
„Rozwój kooperacji firm z branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej”  www.polskawschodnia.gov.pl

Copyright © 2010 Podlaski Klaster Bielizny

Projekt, CMS, Hosting - Maxus Net Comunications