miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura


 

 

Firma „Kinga” istnieje na rynku bielizny od 1994 roku, zatrudnia ok. 150 osób i stale zwiększa poziom zatrudnienia. Specjalizujemy się w produkcji bielizny damskiej typu push-up, a w swojej ofercie posiadamy biustonosze, figi, stringi, gorsety i koszulki w bogatej gamie kolorystycznej. Nasz potencjał to wysoko wykwalifikowani pracownicy: gorseciarki, projektantki, pracownicy działów logistyki. Zaś gwarancją jakości są najwyższej klasy materiały używane do produkcji naszych wyrobów.

Dwa razy w roku proponujemy naszym klientom nowe kolekcje: wiosna-lato, jesień-zima, uzupełniane modelami bazowymi. Nasza marka jest gwarancją najwyższej jakości potwierdzonej certyfikatem ISO 9000:2001. Jesteśmy posiadaczem Srebrnego Laura Konsumenta 2006 i Złotego Lauru Konsumenta 2007 w kategorii Polscy Producenci Bielizny, który przyznawany jest w oparciu rozpoznawalności marki na rynku i jakości produktu. Otrzymaliśmy również certyfikat Przedsiębiorstwo Fair Play 2006 i 2007 przyznawane firmom kierującym się w swojej działalności uczciwością, rzetelnością i lojalnością. Znaleźliśmy się w gronie prestiżowych firm, które odebrały tytuł Gazela Biznesu, przyznawana przez „Puls Biznesu”.

Dystrybucję prowadzimy poprzez sieć hurtowni na terenie całego kraju oraz za granicą.  W ten sposób obsługujemy 50 największych odbiorców m.in. we Francji, Rosji, Ukrainie, Niemczech, Czechach i Słowacji.

Nasza bielizna tworzona jest przez kobiety dla kobiet, zaś miarą sukcesu jest satysfakcja naszych Klientek.

www.kinga.com.pl

 

 

 

FIRMY ZAŁOŻYCIELSKIE

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej - Działanie I.4 Promocja i Współpraca w ramach projektu
„Rozwój kooperacji firm z branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej”  www.polskawschodnia.gov.pl

Copyright © 2010 Podlaski Klaster Bielizny

Projekt, CMS, Hosting - Maxus Net Comunications