Firma „Gorteks" istnieje na polskim rynku od 1994 roku. Załoga zakładu liczy obecnie 100 osób. Od samego początku dewizą właścicieli była produkcja bielizny bardzo dobrej jakości za przystępną cenę. Przedstawiciele firmy biorą udział w corocznych targach w Lyonie, Paryżu czy Szanghaju, z których czerpią inspirację oraz poznają najnowsze, światowe, bieliźniarskie trendy.

W lansowanej obecnie kolekcji „Belle Femme” czyli „piękna kobieta” stosowane są materiały najwyższej jakości pozyskiwane głównie z Włoch, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Austrii i Niemiec. Wiele wysiłku włożono też w opakowania, które uchodzą za jedne z ładniejszych na rynku bielizny w Polsce. Marka firmy jest gwarancją najwyższej jakości poświadczonej certyfikatem ISO 9000:2001.

Przedsiębiorstwo sprzedaje swoje wyroby na terenie całego kraju. Około 25% produkcji przeznaczonej jest na eksport. Najwięksi odbiorcy to: Rosja, Ukraina, Czechy i Słowacja, jednak coraz więcej wyrobów trafia też na rynki Europy Zachodniej do Niemiec, Francji, Włoch czy Portugalii. Firma utrzymuje również stałe kontakty handlowe poza Unią Europejską ze Stanami Zjednoczonymi, Kanadą czy Izraelem.

www.gorteks.com.pl

 

 

 

FIRMY ZAŁOŻYCIELSKIE

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej - Działanie I.4 Promocja i Współpraca w ramach projektu
„Rozwój kooperacji firm z branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej”  www.polskawschodnia.gov.pl

Copyright © 2010 Podlaski Klaster Bielizny

Projekt, CMS, Hosting - Maxus Net Comunications