miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

miniatura

 

Firma GAIA powstała w 1998 roku. W czasie swego funkcjonowania zdołaliśmy zdobyć uznanie klientek zarówno w Polsce jak i poza jej granicami. Jest to zasługa szczególnej troski o oryginalność i atrakcyjność wzornictwa, dobrą konstrukcję wyrobów, szeroki ich asortyment, a przede wszystkim dbałość o wysoką jakość oferowanej bielizny.

Modele powstają w firmowym Studiu Projektowym, gdzie proces projektowania wspomagany jest specjalnym systemem projektowania bazującym na najnowszej klasy programach komputerowych. System ten, który udoskonala projektowanie, posiadamy jako jedna z nielicznych firm gorseciarskich w Polsce. Produkcją zajmuje się wykwalifikowana załoga. Nad całością funkcjonowania firmy czuwa zespół profesjonalistów.

Nasze wyroby tworzymy w oparciu o surowce uznanych w świecie producentów m.in. z Włoch, Francji, Hiszpanii oraz przy wykorzystaniu najnowszych technologii, maszyn i urządzeń. Produkowana przez nas bielizna to kolekcje: GAIA INTIMO, GAIA CLASSIC, LINEA MAXIMA, VESTIVA.

GAIA INTIMO to bielizna zaprojektowana dla kobiet odważnych, eleganckich, podążających za najnowszymi trendami w modzie. Gwarantuje klientkom pełen komfort użytkowania oraz podkreśla kobiecość. Wykorzystanie przy produkcji tej kolekcji niepowtarzalnych haftów i koronek oraz oryginalnych, delikatnych dzianin pozwoliło nam stworzyć modele będące ozdobą asortymentu każdego sklepu. Druga z wymienionych kolekcji, GAIA CLASSIC, to biustonosze stworzone z myślą o kobietach ceniących wygodę i tradycyjne wzornictwo. LINEA MAXIMA przeznaczona jest dla pań o obfitym biuście i kształtach, VESTIVA natomiast  skierowana jest do pań lubiących bieliznę gładką wytłoczoną z jednego kawałka.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientek produkujemy naszą bieliznę w szerokiej gamie rozmiarów, co powinno zadowolić wszystkie panie. W szczególności kobiety o dużych biustach mogą być usatysfakcjonowane ofertą naszej firmy - mogą one bowiem zaopatrzyć się w ładną i seksowna bieliznę w odpowiednim dla nich rozmiarze.

Nasze dotychczasowe dokonania zostały zwieńczone przyznaniem certyfikatu systemu zarządzania jakością opartego o normę PN EN ISO 9001:2001, certyfikatem  IQNet ISO 9001:2001 oraz certyfikatem  jakości Q.

Firma GAIA od początku swego istnienia stawia na promocję swoich wyrobów poprzez udział w targach, reklamę w prasie, katalogi firmowe, prezentacje w miejscach sprzedaży bielizny, szkolenia, estetykę opakowań. Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się w oparciu o współpracę z hurtowniami na terenie całej Polski oraz partnerami zagranicznymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy GAIA oraz o kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi.

www.gaia.com.pl

 

Przedstawiciel Handlowy:

Robert Bogusz

tel. 607 987 176 

 

 

 

 

FIRMY ZAŁOŻYCIELSKIE

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej - Działanie I.4 Promocja i Współpraca w ramach projektu
„Rozwój kooperacji firm z branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej”  www.polskawschodnia.gov.pl

Copyright © 2010 Podlaski Klaster Bielizny

Projekt, CMS, Hosting - Maxus Net Comunications