Firma „AXAMI” powstała ok. 10 lat temu pod nazwą VOGUE zmienioną rok później na ANGEL, a następnie na AXAMI. Jednocześnie wprowadzono firmowy znak (logo) firmy Axami, który w niezmienionej formie używany jest do dziś.

Początkowo skupieni na rynku lokalnym i ogólnopolskim zdecydowaliśmy się w końcu rozszerzyć działalność firmy na skalę ogólnoświatową i obecnie nasza bielizna dociera do najdalszych zakątków świata: Azji, Australii czy Afryki.

Do tej pory posiadamy swoich przedstawicieli w USA, Danii, we Włoszech, w Rosji i na Ukrainie oraz dziesiątki odbiorców w większości krajów Unii Europejskiej: we Francji, Niemczech, Austrii, Belgii, Czechach, Estonii, Hiszpanii, Anglii, Irlandii, na Litwie, w Holandii, Szwecji, na Słowacji i w Szwajcarii.

Obecnie firma prowadzona przez Annę Gołębiowską i Edytę Skutnicką zatrudnia ok. 30 osób: szwaczek, krojczych, pracowników magazynu i biurowych.

Tworzymy kolekcje śmiałe, sexowne a zarazem subtelne, o wysokiej estetyce i jakości. Każdą kolekcję staramy się uczynić wyjątkową i niepowtarzalną. Materiały i akcesoria, których używamy sprowadzane są z Włoch, Hiszpanii, Turcji, Francji… Wspieramy też jednak rodzimych producentów.

Z myślą o naszych klientkach śledzimy najnowsze światowe trendy w modzie i uczestniczymy w międzynarodowych targach (Paryż, Lyon). Długoletnie doświadczenie ułatwia nam dostosowanie się do szybko zmieniających się potrzeb i wymogów naszych odbiorców, ale także pozwala proponować klasyczne modele pozostające niezmiennie wyznacznikiem elegancji i jakości bielizny damskiej.

www.axami.pl

 

 

FIRMY ZAŁOŻYCIELSKIE

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej - Działanie I.4 Promocja i Współpraca w ramach projektu
„Rozwój kooperacji firm z branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej”  www.polskawschodnia.gov.pl

Copyright © 2010 Podlaski Klaster Bielizny

Projekt, CMS, Hosting - Maxus Net Comunications