KLASTRY - teoria

Dlaczego warto być Członkiem Klastra?

 

Podlaski Klaster Bielizny to podmiot charakterystyczny. Firmy o bardzo podobnej ofercie, zbliżonej grupie docelowej klientów zasiadły do jednego stołu i połączyły siły. Współpracę postanowiły postawić ponad uprzedzeniami i wzajemnym konkurowaniem. Dziś znają się zdecydowanie lepiej niż w marcu 2008 r. kiedy podpisywali porozumienie. Czas spędzony razem na wspólnych wyjazdach targowych, konferencjach, spotkaniach w biurze klastra to wiele godzin ciężkiej pracy nie tylko nad Stowarzyszeniem, ale i nad samym sobą. Podlaski Klaster Bielizny to podmiot, w którym wszyscy są równi, bez względu na to ilu zatrudniają pracowników, jakie generują zyski każdy ma prawo głosu. Dzięki Zarządowi, który jest połączeniem 8 jakże różnych charakterów i unikalnych rozwiązań biznesowych KLASTER to odpowiedź na pytanie: „Jak osiągnąć sukces?” 

 

Do współpracy w ramach Podlaskiego Klastra Bielizny zapraszamy podmioty skupione wokół branży bieliźniarskiej z regionu Polski Wschodniej:

- producentów

- dystrybutorów

- dostawców materiałów

Otwarci na nowe możliwości kooperacji zachęcamy do kontaktu także innych, nie wymienionych powyżej, m. in. uczelnie, jednostki naukowo-badawcze, instytucje otoczenia biznesu oraz wszystkich zainteresowanych działalnością Stowarzyszenia.

 

FIRMY ZAŁOŻYCIELSKIE

Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej - Działanie I.4 Promocja i Współpraca w ramach projektu
„Rozwój kooperacji firm z branży bieliźniarskiej z regionów Polski Wschodniej”  www.polskawschodnia.gov.pl

Copyright © 2010 Podlaski Klaster Bielizny

Projekt, CMS, Hosting - Maxus Net Comunications